DEV
El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2025
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Klaipėdos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Kauno kolegija
Klaipėdos valstybinė kolegija
Panevėžio kolegija
Šiaulių valstybinė kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla
Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
Lietuvos sporto universitetas
15 LSU profesoriaus fizinio ugdymo per karantiną patarimų
( )
Per karantiną Lietuvoje neformaliojo ugdymo sporto ir fizinio aktyvumo veiklos atšauktos arba vedamos nuotoliniu būdu. Vadinasi, didžioji dalis Lietuvos moksleivių negali lankyti jokių sporto būrelių, tad tik per fizinio ugdymo pamokas jie būna fiziškai aktyvūs. Bet ir jos dažniausiai nuotolinės.
R. Seibutis – dar vienas žinomas krepšininkas, pasirinkęs studijas LSU
( )
Šiemet dar daugiau didelio meistriškumo sportininkų ir trenerių nusprendė studijuoti ir siekti aukštojo mokslo diplomo. Tarp jų – ir ilgametis Lietuvos vyrų rinktinės krepšininkas Renaldas Seibutis. Jis kartu su kitais Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentais pradėjo Treniravimo sistemų programos bakalauro studijas.
LSU alumnė G. Gudeliauskaitė kiokušin karatė subtilybių moko vaikus
( )
Gatvėje prasilenkę su Gabija Gudeliauskaite tikriausiai net nepagalvotumėte, kad ji – kiokušin karatė atletė, pasaulio vicečempionė ir 3 dano meistrė. Nors Gabija jau baigė profesionalią sportininkės karjerą, tačiau karatė vis dar svarbi jos gyvenimo dalis. Lietuvos sporto universitete (LSU) G. Gudeliauskaitė baigė Treniravimo sistemų bakalauro ir magistro studijas, o dabar savo patirtimi ir žiniomis dalijasi su karatė klubo „Rifas“ vaikais.
D. Motiejūnas rems LSU studentą ir pats sieks trenerio diplomo
( )
Krepšininkas Donatas Motiejūnas prieš kelionę į Kiniją, kur šį sezoną žais Sindziango „Flying Tigers“ komandoje, lankėsi Lietuvos sporto universitete (LSU). Čia žymus sportininkas su LSU rektore profesore dr. Diana Rėklaitiene pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo skirti paramą Universiteto studentui.
Plaukimo ekspertas iš JAV patirtimi dalijasi su LSU magistrantais
( )
Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo sistemų studijų programos magistrantai turi unikalią galimybę – nuotoliniu būdu klausosi tiesioginių LSU alumno, dėstytojo, plaukimo guru vadinamo sporto mokslininko Genadijaus Sokolovo paskaitų ir dalyvauja jo vedamuose seminaruose.
LSU studentui skirta LR Prezidento Kazio Griniaus stipendija
( )
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kasmet geriausiems šalies studentams skiria Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Aleksandro Stulginskio, Kazio Griniaus, Jono Žemaičio ir Algirdo Brazausko vardines stipendijas. Tarp laureatų – Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo sistemų studijų programos ketvirtakursis Audrius Knašas, kuriam skirta Prezidento Kazio Griniaus (gyvybės, sveikatos, veterinarijos ir žemės ūkio mokslų, sporto studijų krypčių grupės) stipendija.
LSU studentui – Lietuvos futbolo federacijos parama
( )
Lietuvos sporto universiteto (LSU) socialiniai partneriai padeda studentams siekti mokslo ir sporto aukštumų. Šįkart Lietuvos futbolo federacija (LFF) skyrė paramą Treniravimo sistemų futbolo specializantui.
LSU magistrantė siekia tapti pirmąja Lietuvos fechtuotoja olimpiete
( )
Vaikystėje norėjo būti šokėja, tačiau mamos paskatinta Viktė Ažukaitė pasirinko fechtavimąsi. Šiuo žingsniu lig šiol besidžiaugianti 24–erių metų sportininkė skina pergales tarptautiniuose suaugusiųjų grupės fechtavimosi varžybose, dalyvauja Europos ir pasaulio čempionatuose, treniruoja vaikus ir siekia pagrindinio tikslo – galimybės dalyvauti olimpinėse žaidynėse.
Studentai susitiks draugiškame krepšinio turnyre LSU
( )
Lietuvos studentai rengiasi artėjančiam čempionatui ir jėgas išbandys draugiškame turnyre, kuris rugsėjo 17–19 d. vyks Lietuvos sporto universitete. Jame kartu su aikštelės šeimininkais, LSU krepšininkais, dalyvaus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), LCC tarptautinio universiteto (LCC) ir Vilniaus universiteto (VU) vaikinų komandos.
Studijas LSU pradės daugiau pirmakursių nei pernai
( )
Lietuvos sporto universitete (LSU) nuo rugsėjo 14-osios studijas pradės 6 proc. daugiau pirmakursių nei pernai – 239 (2019 m. – 225). Valstybės lėšomis LSU pirmame kurse studijuos
Krepšinio rinktinės treneris D. Maskoliūnas sieks LSU magistro diplomo
( )
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas savo įtemptą darbotvarkę nuo rugsėjo 1 dienos papildė nauja veikla – pradėjo studijas Lietuvos sporto universitete (LSU). D. Maskoliūnas pasirinko Treniravimo sistemų magistrantūros studijas.
Kviečiame pasirašyti sutartis su Lietuvos sporto universitetu!
( )
Džiaugiamės, kad pasirinkote studijas Lietuvos sporto universitete (LSU)!
Sporto ir sveikatinimo rinkos auga, tačiau specialistų trūksta
( )
Pasaulyje vis stiprėja fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos tradicijos, keičiasi sveikatinimo filosofija. Daugelis mokslinių tyrimų patvirtina, kad sveikata net 90 proc. priklauso nuo gyvenimo būdo ir vos 10 proc. nuo medicinos.
Europos bokso čempionui Eimantui Stanioniui atlikti tyrimai LSU
( )
Europos bokso čempionas Eimantas Stanionis jau daugiau nei pusmetį negali kovoti profesionalų ringe. Koronaviruso pandemija sugriovė boksininko planus. Kovo mėnesį Jungtinėse Amerikos Valstijose numatyta E. Stanionio kova buvo atšaukta jos išvakarėse ir boksininkas parvyko į Lietuvą. Nors profesionalų kovos už Atlanto jau atnaujinamos, dėl siaučiančios pandemijos, E. Stanionis kol kas negali grįžti į JAV.
LSU alumnė: „Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena – mano kasdienybė“
( )
„Visada žinojau, kad man patinka sportas, kelionės, fizinis aktyvumas, nors kokias studijas pasirinkti – buvo nemenkas galvosūkis. Mokykloje gerai sekėsi anglų kalba, todėl dėmesį patraukė tarptautinė studijų programa Physical Activity and Lifestyle (PAL). Patiko siūlomos disciplinos, viliojo galimybė išvažiuoti studijų užsienyje ir kartu su bakalauro diplomu gauti kitose Europos šalyse pripažintą sertifikatą“, – apie sprendimą studijuoti LSU prisimena alumnė Urtė Urnikytė.
Puslapiai:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"