DEV
El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2025
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Klaipėdos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Kauno kolegija
Klaipėdos valstybinė kolegija
Panevėžio kolegija
Šiaulių valstybinė kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla
Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
Mykolo Romerio universitetas
Anglų kalba: durys į pasaulį
( )
Balandžio 23-ąją minima Anglų kalbos diena. Ši data pasirinkta garsaus anglų poeto Viljamo Šekspyro garbei, nes tai – jo gimimo diena. Dėl paplitimo po pasaulį anglų kalba neretai vadinama „pasaulio kalba“. Tai pagrindinė tarptautinės komunikacijos kalba, ypač verslo srityje, atverianti karjeros galimybes tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje. Jei šnekamosios anglų kalbos vertę šiandien supranta kone visi, kiek ir kokių kelių gali atverti gilinimasis į dalykinę anglų kalbą – dažnai neįvertinama.
Taikus bendravimas – būtina XXI a. kompetencija
( )
Lietuvos mediatorių rūmai jungiasi prie dešimtosios Nacionalinės teisės žinių olimpiados, kurią organizuoja Mykolo Romerio universiteto (MRU) Teisės mokykla ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Šiemet olimpiada skiriama itin aktualiai temai – dirbtinio intelekto (DI) keliami iššūkiai jaunimui.
Temidy prisijungia prie Nacionalinės teisės žinių olimpiados
( )
Lietuviška dirbtinio intelekto ir teisinių paslaugų platforma Temidy.lt jungiasi prie dešimtą kartą rengiamos Nacionalinės teisės žinių olimpiados partnerių tinklo. Šiais metais olimpiada, organizuojama Mykolo Romerio universiteto (MRU) Teisės mokyklos ir LRT, skiriama vienai aktualiausių šiandienos temų – dirbtinio intelekto (DI) panaudojimo teisinėje aplinkoje klausimams, jo keliamiems iššūkiams ir atsakomybėms.
Nacionalinė teisės žinių olimpiada: dirbtinio intelekto ir teisės klausimas
( )
Balandžio 3 d. prasidėjo Lietuvos moksleivių registracija į devintąją Dešimtąją teisės žinių olimpiadą. Šiais metais olimpiados organizatoriai - Mykolo Romerio universiteto (MRU) Teisės mokykla ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija olimpiadą skiria itin aktualiai temai - dirbtinio intelekto (DI) keliamiems iššūkiams tarp jaunimo. Didelio pasisekimo sulaukusios iniciatyvos organizatoriai šiais metais tikisi sulaukti dar didesnio mokyklų ir moksleivių susidomėjimo.
MRU studijų mugėje Vilniuje: jaunimo dėmesys studijoms ir karjerai
( )
Kovo 27-28 d. Vilniuje, Litexpo, vykusioje studijų mugėje „KARJERA & STUDIJOS Lietuvoje 2025“ Mykolo Romerio universiteto (MRU) stende būsimi studentai ir kiti lankytojai galėjo iš arčiau susipažinti su Universitetu ir jame vykdomomis bakalauro ir magistro studijomis Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje.
Prokuroras A. Žukauskas: „Reikalingi iššūkiams pasiruošę teisininkai“
( )
Kovo 30 d. Lietuvoje minima Prokuratūros diena. Ji žymi įsimintiną datą, kai prieš 35-erius metus Vilniuje susirinkę šalies prokurorai vieningai pareiškė ištikimybę atkurtos nepriklausomos Lietuvos įstatymams. Nepriklausomybės pradžioje prokurorams teko susidurti su ypač brutaliais ir sunkiai pažabojamais nusikaltimais. Metams bėgant, keitėsi ir nusikaltimų pobūdis, ir prokurorų darbo specifika. Nekito tik šių pareigūnų svarba visuomenėje.
Prof. dr. N. Istomina. SOS! Sveikatos sektoriui reikia ne tik medikų
( )
Kovo 28 d. Vilniuje, Litexpo parodų centre vyksiančioje studijų mugėje „KARJERA & STUDIJOS LIETUVOJE 2025“, Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo valdymo ir verslo fakulteto prodekanė mokslui prof. dr. Natalja Istomina skaitys pranešimą „SOS! Sveikatos sektoriui reikia ne tik medikų“. MRU profesorė paaiškins būtinybę sveikatos sektoriuje turėti įvairių sričių specialistų, galinčių užtikrinti sklandų ir efektyvų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.
Prof. dr. Marius Laurinaitis. Ar dirbtinis intelektas šnipinėja tave?
( )
Dirbtinis intelektas negrįžtamai tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi – nuo personalizuotos reklamos iki išmaniųjų asistentų, gebančių suprasti ir interpretuoti mūsų poreikius. Tačiau kur yra riba tarp patogumo ir privatumo pažeidimo? Ar tikrai mes kontroliuojame savo asmeninę informaciją, ar tai jau tapo iliuzija?
G. Katulis. Bendravimo klaidos ir kaip išsaugoti kokybiškas daugystes
( )
Kovo 27 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ vyksiančioje studijų mugėje „KARJERA & STUDIJOS LIETUVOJE 2025“ Mykolo Romerio universiteto (MRU) Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto (ŽVSF) Psichologijos instituto (PI) jaunesnysis asistentas Gintautas Katulis skaitys pranešimą „Bendravimo klaidos ir kaip išsaugoti kokybiškas daugystes“.
Socialinių darbuotojų svarba šiuolaikinėje visuomenėje išlieka milžiniška
( )
Kokia yra ir kaip kinta socialinių darbuotojų svarba šiuolaikinėje visuomenėje? Ar išties, gerėjant pragyvenimo lygiui, jų svarba, vaidmuo menka? Ar priešingai – atsiranda naujų iššūkių?
Moksleivi, ar egzaminai kelia stresą? Išmok jį valdyti!
( )
Artėja egzaminai? O kartu ir nerimas, stresas bei noras viską atidėti paskutinei minutei? Nurimk – tu ne vienas! Dar yra laiko tinkamai pasiruošti ir išmokti suvaldyti kylančią įtampą. Mykolo Romerio universiteto (MRU) psichologė Ieva Ždanoviča dalinasi veiksmingais patarimais, kaip atpažinti egzaminų stresą, jį suvaldyti ir atrasti balansą tarp mokslų ir poilsio.
Kovai su kibernetinėmis grėsmėmis – studijos Sūduvos akademijoje
( )
Vasario 11 d. minima Tarptautinė saugesnio interneto diena, įsteigta Europos komisijos iniciatyva. Ši diena skirta informuoti visuomenę, ypač tėvus ir vaikus, apie internete slypinčius pavojus, paskatinti ne tik domėtis interneto naujovėmis, bet ir atkreipti dėmesį į virtualiame pasaulyje kylančias grėsmės, išmokti jas atpažinti. Taip pat tai puiki proga priminti apie milžinišką ir vis augantį kibernetinio saugumo specialistų poreikį, atveriantį prasmingos karjeros galimybes.
MRU ir Turiba universitetas bendradarbiaus saugumo studijų srityje
( )
Vasario 7 d. įvyko Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo saugumo akademijos (VSA) ir Latvijos Turiba universiteto atstovų susitikimas, kurio metu aptartos bendradarbiavimo galimybės saugumo studijų srityje. Latvijos universitetui atstovavo Karlis Apalups, saugumo ekspertas, Turibos universiteto magistrantūros programos „Organizacijų saugumo valdymas“ vadovas.
Klaipėdoje – naujų programų pristatymas ir žinutė moksleiviams
( )
Vasario 7 d. Klaipėdoje vykusioje studijų mugėje „Studijų Regata 2025“ prisistatė ir Mykolo Romerio universitetas (MRU) – atsinaujinusiame MRU stende lankytojai galėjo susipažinti su universitetu ir plataus pasirinkimo bakalauro bei magistro studijų programomis, kurias MRU siūlo Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje.
Apie muitinės pokyčius, DI įtaką ir lyčių balansą
( )
Šiandieninė geopolitinė situacija verčia skirti ypatingą dėmesį sankcijų laikymuisi, kontrabandos prevencijai ir nacionaliniam saugumui, o technologinės inovacijos vis labiau keičia tradicinius muitininkų darbo metodus. Kuo šiuolaikinė muitinė skiriasi nuo tos, kuri veikė Nepriklausomybės pradžioje? Kaip modernios technologijos padeda pareigūnams efektyviau atlikti savo užduotis? Ar dirbtinis intelektas jau tampa muitininko kolega?
Puslapiai:
1
2
3
4
...
24
25
26
27
28
29
30
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"