DEV
El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2025
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Klaipėdos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Kauno kolegija
Klaipėdos valstybinė kolegija
Panevėžio kolegija
Šiaulių valstybinė kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla
Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
Mykolo Romerio universitetas
Galimybės Lietuvai, tačiau reikės daugiau technologijoms imlių teisininkų
( )
LegalTech – teisinių technologijų įrankiai, leidžiantys teisininkams sutaupyti daug laiko, automatizuojant dalį įprastų kontoros darbų. Ateities teisininkai turės ne tik išmokti su jais dirbti, bet ir gali prisidėti prie tokių įrankių kūrimo.
Tik susikalbėti nebeužtenka:reikia dalykinės užsienio kalbos specialistų
( )
Iš pirmo žvilgsnio situacija skamba paradoksaliai: nors lietuviai yra vieni iš daugiausiai užsienio kalbų mokančių tautų Europoje, gerų vertėjų ir dalykinės užsienio kalbos specialistų darbo rinkoje kaip niekad trūksta.
Profesorius Michielis S. de Vriesas: prasideda nauja viešojo valdymo era.
( )
Radboud universitetas (Olandija) su Mykolo Romerio universitetu jau keletą metų sėkmingai vykdo dviejų diplomų viešojo administravimo magistrantūros studijas. Šio universiteto viešojo administravimo profesorius Michielis S. de Vriesas dažnas svečias Mykolo Romerio universitete, kuriame skaito paskaitas ir dalyvauja įvairiose konferencijose. Su profesoriumi ir MRU Viešojo administravimo instituto direktoriumi doc. dr. Andriumi Stasiukynu kalbamės globalius ir lokalius viešojo valdymo iššūkius.
Tarptautiniame projektų valdymo čempionate MRU komanda užėmė 3-ąją vietą
( )
Šiandien organizacijos iš tradicinių valdymo organizacijų transformuojasi į projektines organizacijas, tad darbo rinkoje projekto vadovo pozicija yra viena populiariausių specialybių sąraše.
Pasaulis keičiasi labai greitai, nenustokite tobulėti
( )
Šiais laikais labai sparčiai kinta technologijos, darbdavių ir vartotojų poreikiai, tad tiek darbuotojai, tiek sėkmingas verslas turi nuolat prie jų taikytis. Tai puikiai supranta „Western Union Lithuania“ procesų skyriaus vadovas Jonas Babravičius, siekiantis tobulinti įmonės procesus, kad jie būtų efektyvūs ir geriausiai atitiktų esamus poreikius. Šis darbas ne tik reikalauja galvoti apie nuolatinį veiklų tobulinimą, bet ir skatina tobulėti pačiam.
Paskelbti 2019 metų nacionalinės teisės žinių olimpiados nugalėtojai
( )
Gegužės 10 dieną LR Teisingumo ministerijoje apdovanoti 2019 metų nacionalinės teisės žinių olimpiados nugalėtojai.
Rima Urbonaitė: Ar norime būti priklausomi nuo „kreivų“ įstatymų?
( )
Nuobodūs ir nelankstūs biurokratai, kurių per daug... Tokia stereotipinė nuomonė dažniausiai vyrauja apie viešojo valdymo ir politikos ekspertus. Tačiau valstybės tarnyboje šiuolaikiškai mąstančių valstybės tarnautojų trūksta, o nuo viešojo valdymo mechanizmus ir procedūras išmanančių profesionalų priklauso ne tik sėkminga valstybės raida, politika ir prioritetai, inovacijų ir investicijų pritraukimas, bet ir visuomeninių iniciatyvų, projektų įgyvendinimas privačiame sektoriuje.
Koks tas šiuolaikinio vertėjo darbas? Apie mitus ir galimybes
( )
Ar šiuolaikinis vertėjas – knygomis, žodynais apsikrovęs „moksliukas“, o gal tai ateities specialybė, apie kurią žinome per mažai? Su vertimo biuro „Ars libri“ direktore Giedre Liutkevičiūte, kokybės vadove Ana Buliene ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) Humanitarinių mokslų instituto docente dr. Vilhelmina Vaičiūniene kalbamės apie šiuolaikinio vertėjo darbą, stereotipus ir šios profesijos ateitį.
Magistranto patirtis: studijuoju Lietuvoje, nors gyvenu JAV
( )
Dienos – darbui, naktys – studijoms. Tokiu ritmu gyvena didelė dalis jaunų žmonių, nusprendusių toliau gilintis žinias magistrantūros studijose. Tačiau turint tikslą bei noro, galimybių visuomet bus, įsitikinęs finansų valdymo studijų absolventas Vladislavas Matvejevas. Du metus trunkančias magistro studijas Mykolo Romerio universitete (MRU) jis vykdė nuotoliniu būdu – gyvendamas ir dirbdamas saulėtoje Kalifornijoje.
Svajonių darbą gauna tie, kurie nebijo jo siekti
( )
Jauniems darbo patirties dar neturintiems žmonėms ne visada lengva nuspręsti, kokį karjeros kelią pasirinkti. Supratimas, ko nori, gali ateiti ne iš karto. „Svarbu išnaudoti pasitaikančias galimybes, o gyvenimas nuves ten, kur reikia“, – būtent taip savo patirtį galėtų apibūdinti Agnė Šeštokaitė, kuri ne tik dirba savo svajonių darbą, bet ir padeda kitiems augti savo srityje.
LegalTech vadovas Lietuvoje: teisė ir technologijos – neatskiriama
( )
Robotai, užpildantys sutarties formas ar parengiantys ieškinį kompensacijai už pavėlavusį skrydį gauti. Sistema, kuri už kelių eismo taisyklių pažeidimus identifikuoja pažeidėją, greičiau nei per 15 sekundžių iš pažeidėjo sąskaitos išskaičiuoja baudą ir jį sudrausmina. Ar šie teisininko darbo palengvinimo būdai – tolima ir šiek tiek fantastinė ateitis?
Startuoja ketvirtoji nacionalinė teisės žinių olimpiada
( )
Kovo 6 dieną prasideda Lietuvos mokyklų registracija į ketvirtąją Nacionalinę teisinių žinių olimpiadą. Šiais metais olimpiados organizatoriai žada naujovę – jie ne tik kvies moksleivius ir visuomenę pasitikrinti savo teisines žinias, bet ir sieks parodyti glaudų teisės ryšį su technologijomis.
Per MRU DIENĄ – paskaitos, kurios „veža“
( )
Ar paskaitos gali „vežti“ moksleivius? Kaip moksleiviams įdomiai, įkvepiančiai papasakoti apie profesijas, kad jiems būtų įdomu, įkvėptų, galiausiai nekeltų žiovulio?
Motyvuotiems abiturientams – antras šansas
( )
Abiturientams – apsisprendimo, kokiu keliu toliau sukti gyvenime, laikas. Nemaža dalis jų galvoja apie studijas aukštosiose mokyklose, tačiau ne visiems pasiseks studijuoti tą studijų programą universitete, apie kurią svajojo. Mykolo Romerio universitetas (MRU) startuoja švietimo iniciatyva moksleiviams „4mm. Pasistiebk“, kuri suteiks šansą pagerinti valstybinių egzaminų rezultatus.
Ateityje technologijos be teisininkų neapsieis
( )
Martynas Mockus – jaunosios kartos tyrėjas, kurio mokslinių tyrimų radare – teisės ir technologijų sąsajos. Šiuo metu Martynas Mykolo Romerio universitete (MRU) studentams dėsto teisinio reguliavimo disciplinas, tokias kaip verslo informacinės sistemos, elektroninio turinio intelektinė nuosavybė, kurios aktualios kuriant ar vystant elektroninį verslą. Su Martynu kalbamės, kuo teisės mokslai svarbūs ir kaip jie įtakoja dabarties ir ateities technologijas.
Puslapiai:
1
2
3
4
...
24
25
26
27
28
29
30
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"