Rudenį į auditorijas susirenka įvairių - lenkų, rusų, lietuvių, armėnų, čigonų, baltarusių ir kt.- tautybių jaunimas. Pasirinkę virėjo specialybę, neapsirinka, nes būtent šios profesijos atstovai ypač paklausūs Lietuvos ir užsienio darbo rinkoje, o vadinasi - jiems garantuotas darbas ir uždarbis.
Baigusieji 10 klasių per 3 metus įgyja vidurinį išsilavinimą ir virėjo kompetencijas. Jaunimas, baigęs 12 klasių, per 2 mokymosi metus įgyja virėjo kompetencijas, - išmoksta ruošti ir patiekti skanų bei sveiką maistą .
Mokykloje daug būrelių, vyksta kultūriniai renginiai, sporto varžybos, jų metu atsiskleidžia jaunimo talentai ir gebėjimai: vieni groja ir dainuoja, kiti piešia, fotografuoja, rodo fokusus ir t.t.
Ypač noriai mokiniai dalyvauja projektuose, stažuotėse užsienyje, konkursuose. Čia išryškėja profesiniai gebėjimai, mokėjimas bendrauti užsienio kalbomis, užmezgamos pažintys su kitų šalių jaunimu. Svarbus yra ne tik kultūrinis bei profesinis tobulėjimas, bet ir drausmė, ypač norintiems gauti stipendiją kas mėnesį.
Apsivilkę baltutėlę aprangą, virėjai-mokiniai praktikuojasi miesto kavinėse, restoranuose. Lankant praktikantus, tenka sutikti daug buvusių mūsų mokinių, jie dirba virėjais, šefais, gamybos vadovais, tęsia mokslus kolegijose, universitetuose. Tuo būdu kelia kvalifikaciją, siekia karjeros aukštumų.
Mes jau pasirinkome virėjo profesiją, o ką jūs ?